Број на оглас: 3901524
Објавен на: 08.05.2021, 14:04
1 / 7

Gumi Firestone235/65/16 C za kombe-skoro novi

1 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
235
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Firestone Vanhawk 2 gumi 235/65/16 C za kombe,proizvedeni 24 nedela-2019 god.vo odlicna sostojba vozeni edna sezona-okolu 20 iljadi km.Skoro novi Se prodavaat komplet.