Број на оглас: 3901472
Објавен на: 09.05.2021, 08:23
1 / 7

AUDI A4 2.0 TDI

8.200 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A4,2.0 TDI,143 KS
2009 GOD
223000 KM
UVOZ OD GERMANIJA
VO SUPER SOSTOJBA
INFO NA TEL:070340089