Број на оглас: 3901376
Објавен на: 14.05.2021, 12:22
1 / 10

OPEL CORSA D 1.3 CDTI--MODEL 2009--117.500 KM--NOVO VOZILO @

3.999 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL CORSA D 1.3 CDTI--MODEL 2009--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO +KOMANDI NA VOLAN
--MAGLENKI
--2 KLUCEVI
--SERVISNA ISTORIJA,,117.500 KM
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!