Број на оглас: 3901284
Објавен на: 10.05.2021, 08:33
1 / 12

Jetta Automatik 35000km 2015g Ekstra Cena Kesh

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Jetta
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
35000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jetta 2,0tdi Automatik
2015g reg Shiber
Kozha Greaci na sedishta
Kamera skoro novi gume
Mozhna Zamena
35000km