Број на оглас: 3900977
Објавен на: 09.05.2021, 15:16
1 / 4

Prodavam ili menuvam redmi s2

4.500 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi s 2
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno zacuvan moze i zamena za cat