Број на оглас: 3900947
Објавен на: 15.05.2021, 01:11
1 / 12

Mercedes-Benz ML 350 AMG BLUETEC 2014

4 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 350
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-Benz ML 350 AMG BLUETEC 2014
360 KAMERA
AMG LINE
FULL KASKO
PANORAMA
WEBASTO
NOVI GUMI
20-COLL BANDAZI AMG
ATTENTION-ASSIST
AUTOMATIC 7-G TRONIC
NAVIGATION COMAND ONLINE
BI-XENON SFETLA
INTELEGENT LIGHT SYSTEM
TEMPOMAT
MASSAZA
GREACI NA SEDISTA
LADENJE NA SEDISTA
EU KUKA
236000 KM
I MNOGU DR OPREMA