Број на оглас: 3900114
Објавен на: 28.10.2021, 14:58
1 / 12

MERCEDES CLS 350CDI AMG LINE 265KS OPREMA FULL MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 350
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
195 kw / 265 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz Cls350 AMG line
Prv sopstvenik od sfajcarija
2012 Godina
3000ccm
195kw/265ps
Amg pack
Mega oprema:
Keyless easy entry
Ladenje i greenje na predni i zadni sedista
Sedista so masaza
Led mercedes intelegent auto svetla
Distronic
Lane assist
Active tempomat
Colosion warning
Blindspot warning
Zavesa na zadno staklo
Rikverc kamera
Shiber
Etc.