Број на оглас: 3900084
Објавен на: 04.05.2021, 21:38
1 / 1

Kupuvam celicni bandazi 5x114.3 r 17

1 €
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
6J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
114
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam celucni bandazi 4x114.3 r17