Број на оглас: 3899993
Објавен на: 09.05.2021, 16:14
1 / 12

Audi A4 3.0 TDI 8g-tronic 2013

По Договор 16.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A4 3.0 TDI
8g-tronic avtomatik
2013 godina
224.000 km so servisna
So novi gumi 17”
Sega servisirana
Registrirana do 11.2021
071343575