Број на оглас: 3899668
Објавен на: 13.05.2021, 22:54
1 / 5

Bandazi 5*120 za BMW ekstra zacuvani

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
5.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
120
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bandazite se ekstra zacuvani nikade ne osteteni bes grepka so ventili izvadeni od BMW e46 moze i zamena