Број на оглас: 3899560
Објавен на: 04.05.2021, 14:56
1 / 4

Bure mikser 10m

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bure mesalka 10m so pomosen motor Deutz a moze i bez motor bureto e ekstra