Број на оглас: 3899259
Објавен на: 10.04.2021, 17:28
1 / 4

Man TGX 520

35.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2016 god 430000 km
Top letna klima alu felni navigacija
Kontakt Stole 078415664