Број на оглас: 3899094
Објавен на: 06.05.2021, 11:11
1 / 5

Fiat panda tovarno 2018 godina

8.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2018
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skoro nova fiat panda 2019godina kupena so fabricki plin ne uvezuvana moze da se napravi i patnicko .