Број на оглас: 3898864
Објавен на: 13.05.2021, 12:43
1 / 8

PEUGEOT 407 2.0 DIZEL

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 407 2.0 Dizel
Parking senzori
Navigacija
Smeneti lamela variabilen zamaec
Zimski gumi koristeni 2 sezoni i 4 letni gumi
250000 kilometri izvozeni