Број на оглас: 3898345
Објавен на: 17.06.2021, 17:03
1 / 7

Citroen Saxo

1.250 €
Марка:
Citroen
Модел:
SAXO
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Контакт само на 078/311-888 Citroen Saxo,1.5 дизел,225000км,1999 година,прва боја,аларм,купено во МК,во технички исправна состојба,контакт само на 078/311-888