Број на оглас: 3898339
Објавен на: 30.04.2021, 18:18
1 / 3

Bateriska testera i usisivac 36 Black&Decker --- TXD

20.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


1 x testera
1 x usisivac
2 x baterii
1 x polnac