Број на оглас: 3898330
Објавен на: 29.04.2021, 22:28
1 / 12

Prodavam JCB skip mal 1cx odlicen

12.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Машинчето е во супер состојба...
Има 3 корпи
Нови 4 гуми ставени во декември сега
Срвисирано комплет
Нема маана..спремно за работа
Затворено со желатин, се гледа на сликите..истиот се.собира во ролна и стои фиксно горе по потреба