Број на оглас: 3898215
Објавен на: 03.05.2021, 17:41
1 / 3

Penta Mercury 2.5

350 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mercury 2.5 cv so vgraden rezervar
vo odlicna sostojba so dokumenti.
Kontakt na 076 604 676 viber/wattapp