Број на оглас: 3898028
Објавен на: 04.05.2021, 14:54
1 / 4

Musso 4x4 jeep terenski

1 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
MUSSO
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
143 kw / 194 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuvac novi gumi atest folii pali vozi