Број на оглас: 3897831
Објавен на: 13.05.2021, 10:28
1 / 7

Punto

2.400 € Цената не е фиксна 2.500 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stegneto za svoja dusa ima novi gumi centrirana smeneto ulje site filtri motor na lance, za poveke informaci zvonete na
076-233-600