Број на оглас: 3897624
Објавен на: 04.05.2021, 23:30
1 / 12

HTZ RABOTNA OBLEKA ( TOPTAN 1000+ PARCINJA ZA 2000eu)

2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava nova HTZ Rabotna obleka, prva klasa!

Pantaloni pilot
Pantaloni strec
Kusi pantaloni
Palto-sako
Bluzi pamucni
Polo majci.

Toptan(Sok cena) 1000+ parcinja za 2000eu(moze i na faktura).

Потврден огласувач
 ORENDA TREJD (претпријатие)