Број на оглас: 3897607
Објавен на: 05.05.2021, 01:36
1 / 1

Pllac vo Resen

20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2032 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo blizina na Bolnicata vo Resen.
Cenata na m2 e 20 Evra ili po dogovor!
Tel za kontakt 070454102