Број на оглас: 3896527
Објавен на: 08.04.2021, 22:52
1 / 3

Ericsson T20

3.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Ericsson
Модел:
T20
Боја:
Rosa
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva ericsson t20 extra socuvani drzat baterija 3dena
Cena za 1 - 1800den
2ta - 3000den