Број на оглас: 3896014
Објавен на: 13.05.2021, 20:30
1 / 1

Hladnjak za Opel vectra b (so klima)

1.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hladnjak za opel vectr b 1999/2001 so klima
Cena 1200den