Број на оглас: 3895524
Објавен на: 20.10.2021, 18:14
1 / 4

Rezervno trkalo seat

100 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Останато
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rezervno tenko trkalo
115/70/R15

Seat ibiza