Број на оглас: 3895224
Објавен на: 04.05.2021, 10:33
1 / 1

Prodavam alu felga

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminski bandaz 16, 5x110 odgovara na opel i alfa romeo 159
Bandaz doaga so guma michelin 16, 215x55
Kontakt telefon: 075-611-409📞📞