Број на оглас: 3894830
Објавен на: 07.05.2021, 15:28
1 / 6

UAZ DZIP JEEP

2.499 €
Марка:
Wartburg
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 071 396 888
* 2.4 Mercedes motor vo soobrakjajna so atest
* Nema korozija
* Se funkcionira
* Pominata reg
* 46
9 model