Број на оглас: 3894429
Објавен на: 06.05.2021, 18:24
1 / 2

SE IZDAVA DUKAN VO TABANA

1 €
Квадратура:
20 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Dukanot e 20 m2,vo novata zgrada tabana
Ima klima
Tel za kontakt: 075 352 071