Број на оглас: 3894068
Објавен на: 14.05.2021, 22:56
1 / 12

Ekstra Porsche Cayenne S 4.6 plin,moze zamena

12.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Porsche
Модел:
Cayenne
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
250 kw / 340 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Eden od najubavite vo MK,NA REALNI 168000KM,2004 godina,Cayenne S,333ks,so plin, vo grad 20-21l,otvoreno 16-17 lod oprema ima;greaci na sedista,greaci na retrovizori,istite se sobiraat,multimedija od 800 evra so sd kartica,so gps kartica plus 2 djeka za usb,steptronic ,F1 brzini,koza kafena staklo e,plinska boca vo trkalo od 50 l,klimatronik,nosaci na krov,sepi na kocnica Porsche,felni Porsche,mozw zamena so vasa doplata,a i so moja za Bmw X3 2013-2014 godina,voziloto e garazirano kako sto se gleda od slikite