Број на оглас: 3893994
Објавен на: 26.10.2021, 00:55
1 / 12

Touareg 3.0tdi

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


3.0 TDI 245 ps
4MOTION
8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC
2012 GOD
194.000 KM
BI XENON LED SVETLA
PARKING SENZORI
19” ALU BANDASI
PANORAMEN KROV
KOZEN INTERIER
GREACI VO SEDISTA
NAVIGACIA NA TOUCH
RADIO CD MMI
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS PO VASA ZELBA
KOLATA E NA MK TABLICI
MOZE ZAMENA SO REALNI CENI
070236554