Број на оглас: 3893192
Објавен на: 30.09.2021, 11:04
1 / 3

toyota yaris DELOVI

1 €
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.0 benzin ima se
tel 070 328 441