Број на оглас: 3893187
Објавен на: 11.05.2021, 18:17
1 / 9

GOLF 4 DELOVI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 110 hp motor na kola uste ima se
bandasi 16 alm
ima i so 4 vrati
ima i so 2 vrati
POVOLNO
tel 070 328 441