Број на оглас: 3892527
Објавен на: 13.05.2021, 11:35
1 / 12

SUZUKI SX4 1.6 HDI.90 KS FUL OPREMA.2007 g.

4.200 € 4.500 €
Марка:
Suzuki
Модел:
SX4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SUZUKI SX4 MOTOR 1.6 DDIS. 66 KW - 90 KS.
PROIZVEDENO KRAJ NA 2007 g. ODLICNO ZACUVANO VOZILO SO FUL OPREMA.
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA
ODGOVARA I ZA POCETNICI VOZACI.1.6 motor so 90 ks
Tel. 078 411 320.
VO ZAMENA 4500 e.