Број на оглас: 3892084
Објавен на: 18.05.2021, 18:45
1 / 7

Aluminiumski bandazi 17" Alfa Romeo

150 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
98
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Odlicni 4 broja AL bandazi(5x98) za Alfa Romeo

Mozna zamena za 15''(5x98)

Потврден огласувач
 ORENDA TREJD (претпријатие)