Број на оглас: 3891894
Објавен на: 05.05.2021, 03:26
1 / 9

Ford escort 1.8 16v benzin CH 100000km odlicna sostojba

700 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1993
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford escort 1.8 benzin kabriolet 100000 km originalni,kabriolet odlicna sostojba so svajcarski dokumenti.