Број на оглас: 3891883
Објавен на: 05.05.2021, 03:26
1 / 11

Fiat 500 1.3 Multijet dizel

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
500
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


138.000km so servisna kniska
1.3Multijet dizel
Napraven golem servis pred 1000km
Mala potrosuvacka 4l 100km
Kozen volan so komandi
Klima
Registrirano cela godina
Staklen krov
4 novi zimski gumi
Chrome paket
USB,Bluetooth,Cd
Bordkompjuter
Alu.bandasi
City servo volan