Број на оглас: 3891821
Објавен на: 19.05.2021, 01:37
1 / 8

BMW 330d E90 2006 330D

2 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANO DO 03.2021
NOVI VOSSEN BANDAZI SO NOVI GUMI
SERVISIRANO KOMPLET
MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA