Број на оглас: 3891737
Објавен на: 07.05.2021, 07:26
1 / 3

Alcatel NOV zemen od A1

4.500 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
a
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


neotvoren, zemen od A1
garancija, telefonot e komplet ne e ni uklucen, deneska e zemen!