Број на оглас: 3891437
Објавен на: 04.05.2021, 11:01
1 / 2

delovi za fiat uno tipo brava bravo i dr 1.7 disel

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat delovi za fiat uno 1.7 disel
imaa se,osven motor
eksta kvaliet