Број на оглас: 3891201
Објавен на: 09.05.2021, 22:34
1 / 9

OPEL CORSA C 1.2 TWINPORT-COSMO-MODEL 2006--NOVO VOZILO!!!!!

2.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL CORSA C 1.2TWINPORT-59KW--80KS
--KLIMATRONIK-LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--ALUMINSKI BANDASI
--4X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--RADIO CD
--2 KLUCEVI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD AVSTRIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL 2006,,PROIZVEDENA 2005
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--EDINSTVENO VO MK SO TAA OPREMA!!!!
--UNIKAT!!!!