Број на оглас: 3891143
Објавен на: 08.05.2021, 07:44
1 / 7

AUDI A4 B7 2.5 163KS AVANT

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 B7 2.5 163KS AVANT
KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA
REGISTRIRANA CALA GODINA I SERVISIRANA
SO 4 ZIMSKI GUMI ZA POVEKE INFORMACII
NA TEL 078344965