Број на оглас: 3891040
Објавен на: 06.05.2021, 11:21
1 / 7

MERCEDES AVANTGARDE

25 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema