Број на оглас: 3891037
Објавен на: 10.05.2021, 13:17
1 / 11

Mercedes A170 CDI AVANGARD-LONG VERSION

2.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Автомобилот е во одлична состојба како надворешно, ентериерски и технички.
Редовно сервисирано со реални 117 000 км, од опрема поседува:
-кожен волан,
-електрика на прозори и ретровизори,
-поврзување со мобилен телефон,
-грејачи на седиштата,
-AIRBAGS,
-кожни седишта,
-ABS,
-клима,
-фабричко радио со CD
-централно заклучување,
-4 нови летни и 4 зимски гуми.