Број на оглас: 3890752
Објавен на: 04.05.2021, 20:33
1 / 7

MacBook Pro

1 €
Производител:
Apple
Xaрд диск HDD:
200 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


MacBook Pro(Retina ,13-inch,Early 2015
Processor: 2.7 GHz Dual-Core Intel Core i 5
Memory: 8GB 1867 MHz DDR3
Graphics: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB

Koristen e samo 6 meseci, kako nov.
Full pack.