Број на оглас: 3890512
Објавен на: 04.05.2021, 22:56
1 / 8

BUBICA ZA ISPIT

1.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сервиси за Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Bubici za ispit
Magnetna Bubica 1500 den
Magnetna Bubica 2021 (mali baterii) 2000 den
Koza Boja Bubica 3000 den

Baterii za Koza Boja Bubica 150 den
Baterii za Magnetna Bubica Komplet 2 - 400 den