Број на оглас: 3889459
Објавен на: 27.04.2021, 06:32
1 / 6

Mercedes-Benz E220D

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Benz vo odlicna sostojba Full oprema.Za poveke informacii na tel.078333205