Број на оглас: 3889209
Објавен на: 16.05.2021, 21:36
1 / 9

Mercedes VITO -2010 god

7.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Vito
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vito CDI 111 , 2010 god 116 ks . Motor top i karoseriski , original patnicko , vebasto ,klimatronik androit , navi ,Camera za parking.
Registriran i zelen karton.
Cena .7800€