Број на оглас: 3889191
Објавен на: 07.05.2021, 15:42
1 / 4

Se prodavaat: Staklenici, biro, fiskalna kasa i roba.

По Договор Цената не е фиксна 1.200 €

Категорија: Продавници, Трговија / Парфимерии и козметика

Вид на оглас: Се продава


Se prodaat staklenici 2, biro, fiskalna kasa i preostanata roba od kozmetika i parfemi po mnogu extra ceni.
Za poveke info na 078554487 samo na Viber!