Број на оглас: 3887676
Објавен на: 09.04.2021, 17:22
1 / 4

Gumi za dzip 4x4

999 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
245
Висина:
65
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi 245 65 17 za dzip

I gumi 225 70 15c za kombe