Број на оглас: 3887670
Објавен на: 09.04.2021, 17:22
1 / 3

Passat 1.9 tdi ZAMENA

699 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava i menuva passat
Novi letni gumi

Neregistriran

078 339 747